witam

Rozpoczynamy nowy projekt ksiązki telefonicznej firm, wraz z dokładnymi ich ofertami, czyli przedmiotem aukcji jest dodanie oferty firmy - o dowolnej długości do firmowej książki telefonicznej - ściąganej bezpłatnie (ściągnij wersję demo - napisz do nas w celu otrzymania ). Oferta Państwa firmy, zostanie zamieszczona również w pełnej wersji książki telefonicznej, która jest sprzedawana (zawierającej oprócz firm - osoby prywatne z całej Polski).

Jak wiadomo obecnie jeżeli coś jest poszukiwane to głownie towary i usługi firm, nasza książka ma na celu tanie zaprezentowanie tych ofert, przez okres 1 roku kalendarzowego, czyli usługa jest abonamentowa, co rok odnawiana (lub nie - jeżeli stwierdzicie Państwo, że takie zamieszczenie oferty nic nie daje.)

Zamieszczamy ofertę o dowolnej długości, czyli tyle tekstu - ile zostanie przesłane oraz w takiej formie jaki zostanie przesłany, wszystkie telefony (komórkowe i stacjonarne), adresy email, adresy stron www, wpis jest zamieszczany we wszystkich możliwych branżach i wszystko to co Państwo sobie zażyczycie.

Nasze książki wydajemy od 1999 roku (wersje papierowe), a od 2004 roku, jako jedyni na rynku posiadamy całościową książkę telefoniczną Polski, zawierająca firmy i osoby prywatne (zobacz na innych naszych aukcjach). Zajmując się również pozycjonowaniem stron internetowych i obserwując wzrost zainteresowania internetem, tworzymy nowy bezpłatny produkt, jakim jest firmowa książka telefoniczna. Jako, że pozycjonowanie nie jest dla każdego (koszty są znaczne, a i miejsc w top 10 zaczyna już brakować - czyli jak dochodzi nowa firma, musi ponieść znaczne koszty, tak by wejść do top 10), nasz projekt ma oferować książkę telefoniczną wraz z ofertami dla każdego - szukającego informacji, tak by po ściągnięciu mógł sobie bez problemu znaleźć interesujący go produkt lub usługę.

 

 

nie jesteś zarejestrowany?
zajrzyj na stronę o mnie

książka telefoniczna na CD lub DVD - cała Polska, firmy i abonenci prywatni, z dzienną aktualizacją danych (płyta wychodzi raz dziennie), uaktualnienie do zakupienia w każdym momencie.
Jako jedyna w Polsce zawiera abonentów prywatnych (ich telefony stacjonarne i komórkowe- nieliczne)!


wersja nowa powiększona w części firmowej o:
- oferty firm
- zdjęcia
- dodano również 1 interfejs - dla wszystkich województw
- dodano możliwość drukowania wyszukanych rekordów
- dodano pozycjonowanie firmy w wynikach wyszukiwania

Oprogramowanie ksiązki jest oprogramowaniem autorskim, którego nasza firma jest właścicielem, książka telefoniczna na CD wychodzi od 2001, firma prowadzi również wersję on-line, (firmy i osoby prywatne), dziennie nasz serwis odwiedza około 5000 osób, z których około 500, dopisuje dane do książki telefonicznej (wpisy i korzystanie są bezpłatne), dane te trafiają następnie do wersji na CD - stąd dzienna aktualizacja książki. Zgłaszając dane w serwisie www, klient wyraża zgodę (lub nie) na umieszczenie danych w książce telefonicznej (on-line i na CD -DVD). Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych - dane w zakresie osób prywatnych, nie są danymi osobowymi - nie występują dokładne adresy miejsca zamieszkania, (chyba że przy wpisie zostaną takowe podane), mimo wszystko każdy może sprawdzić czy został zamieszczony i pisemnie wyrazić chęć zaprzestania publikacji jego danych.